Juniorträning Hösten 2019  

Måndagsgrupp 1 Elit 16.30-18.00 Tränare Zeeshan Khan, Albin Kaiding, Jan Kaiding, Jens Nordström

William Hultman 

Viktor Degerman

Melvin Åkerström 

Valter Lindberg

Kian Englund

Liam Nordström

Linus Remahl

Gustav Lindberg

Måndagsgrupp 2 Elit 18.00-19.30 Tränare Zeeshan Khan, Jan Kaiding, Albin Kaiding, Jens Nordström 

Pirjo Eserstam

Anna Kaiding

Tuva Holmberg 

Theo Stenlund 

Sixten Degerman

Anton Elingstam

William Wikström

Iza Törnblom

Annie Flodin

Ella Flodin

Onsdagsgrupp 3 Elit 16.00-17.30 Tränare Zeeshan Khan, Albin Kaiding, Jan Kaiding, Jens Nordström

William Hultman 

Viktor Degerman

Melvin Åkerström 

Valter Lindberg

Kian Englund

Liam Nordström

Linus Remahl

Gustav Lindberg

Onsdagsgrupp 4 Elit 19.30-20.30 Tränare Zeeshan Khan, Jan Kaiding, Albin Kaiding, Jens Nordström 

Pirjo Eserstam

Anna Kaiding

Tuva Holmberg 

Theo Stenlund 

Sixten Degerman

Anton Elingstam

William Wikström

Iza Törnblom

Annie Flodin

Ella Flodin

Fredagsgrupp 5 Elit 16.00-17.00, Tränare Zeeshan Khan, Albin Kaiding, Jan Kaiding, Jens Nordström

Pirjo Eserstam

Anna Kaiding

Tuva Holmberg 

William Hultman 

Viktor Degerman

Melvin Åkerström 

Valter Lindberg

Kian Englund

Liam Nordström

Linus Remahl

Gustav Lindberg

Fredagsgrupp 6 Elit 17.00-18.00, Tränare Zeeshan Khan, Albin Kaiding, Jan Kaiding, Jens Nordström

Theo Stenlund 

Sixten Degerman

Anton Elingstam

William Wikström

Iza Törnblom

Annie Flodin

Ella Flodin

Grupp 7 Tisdagar 17.00-18.00 Onsdagar 18.30-19.30, Söndagar 16.45-17.45, Tränare Albin Kaiding, Zeeshan Khan, Jan Kaiding

Hugo Flodin

Gustav Lindberg

Isac Mannberg

Calle Bodin

Oliver Ahlin

Anton Thylin

Alfred Kaiding

Harry Björk

Ivar Forsell

Liam Nordström

Zack Marklund

Grupp 8 Tisdagar 16.00-17.00, Söndagar 16.00-16.45 Tränare Anna Kaiding

Rebecca Cruz/Degerman

Elias Rådahl

Tore Åhman

Albin Björklund

Grupp 9 Onsdagar 17.30-18.30, Söndagar 17.45-18.45 Tränare Anna Kaiding, Lena Kaiding, Emma Remahl, Mikael Eriksson, Zeeshan Khan, Albin Kaiding

Filip Lindqvist

Alfred Nyström

Maya Ahlin

Fred Forsell

Mattias Varg

Maya Remahl

Julia Nordström

Klara Gustavsson

Molly Dahlgren

Emilia Marklund

Theo Stenlund 

Sooki Stenlund

Grupp 10 Torsdagar 18.00-19.00, Söndagar 18,45-19.45 Tränare Tobbe Gustavsson, Hans Ericsson, Jens Flodin

Anna Kaiding 

William Hultman 

Viktor Degerman

Melvin Åkerström 

Valter Lindberg

Gustav Lindberg

Kian Englund

Tuva Holmberg

Linus Remahl

Pirjo Eserstam

Theo Stenlund 

Sixten Degerman

Anton Elingstam

William Wikström

Liam Nordström

Hugo Flodin

Isac Mannberg

Calle Bodin

Oliver Ahlin

Anton Thylin

 

 

 

¥ë¥Ö¥¿¥ó 7¥»¥ó¥Á ¥¯¥ê¥¹¥Á¥ã¥ó¥ë¥Ö¥¿¥ó 2013 ¥¯¥ê¥¹¥Á¥ã¥ó¥ë¥Ö¥¿¥ó ±¾µê ¥ë¥Ö¥¿¥ó ¤Ú¤¿¤ó¤³ ¥¯¥ê¥¹¥Á¥ã¥ó¥ë¥Ö¥¿¥ó ¥Ñ¥ó¥×¥¹ ü\ ¥ë¥Ö¥¿¥ó ¥á¥ó¥º ͨ؜ ¥ë¥Ö¥¿¥ó ¥ª©`¥×¥ó¥È¥¥ ¥ë¥Ö¥¿¥ó Ñ¥ ³à ¥¯¥ê¥¹¥Á¥ã¥ó¥ë¥Ö¥¿¥ó¥á¥ó¥º¥·¥å©`¥º ½Y»éʽ Ñ¥ ¥ë¥Ö¥¿¥ó